Prešernova ulica 1, 8290 Sevnica

M: +386 (0)51 457 741

E: info@knjiznica-sevnica.si

COBISS iskanje

Izposoja, naročila, podaljšave, rezervacije gradiva

Možnost podaljševanja in rezervacij

Rok za izposojo gradiva je določen v Pravilniku o splošnih pogojih poslovanja Knjižice Sevnica, lahko pa rok izposojenemu gradivu dvakrat podaljšate: ustno, po telefonu ali preko COBISS+ (Moja knjižnica), vendar pa morate imeti za uporabo te storitve GESLO in veljavno člansko izkaznico. Prosimo vas, da se za določitev gesla oglasite pri knjižničarju za izposojevalnim pultom.

Gradivo, ki mu ne boste mogli podaljšati roka izposoje:
rezervirano gradivo, gradivo za domače branje, bralno značko, neknjižno gradivo (videokasete, DVD-ji, CD-ROM-i, zgoščenke, serijske publikacije), gradivo, ki ima omejen rok izposoje zaradi velikega povpraševanja.

Če imate do knjižnice neporavnane obveznosti ali pa imate zaradi določenega razloga onemogočeno izposojo v knjižnici, roka za izposojo ne bo mogoče podaljšati.

Gradivo lahko rezervirate oz. naročite po telefonu, preko COBISS+ (Moja knjižnica) ali v knjižnici. Več o tem lahko izveste pri knjižničarju.